HDPE Kollektör İmalatı ve Fiyatlar

Her ebat, boyut ve istediğniz çıkış sayısınca isteğinize özel HDPE kollektör imalatı toptan fiyatları ile üretiyoruz.

Videoyu Oynat

Kollektörler: PVC, PP, PE, HDPE borulardan isteğe özel olarak istenilen sayıda çıkış hattı ile üretilebilen özel imalat malzemedir.

Kollektörler şu maksatlarla kullanılmaktadır; su deposu, kazan daireleri, atıksu arıtma tesisi, yüzme havuzu, soğutma odalarında, deniz suyu arıtma tesisi içerisinde ihtiyaç olmaktadır.

Kollektör; büyük bir sistemden kabul ettiği girişleri, farklı küçük gruplara ayırarak çıkışını yapan, efektif bir dağıtım elemanıdır.

Çoğunlukla binalarda bulunan alttan ısıtma sistemlerinde, radyatör bağlantılarında, temiz su şebekelerinde yaygındır. Kollektörün küçük çıkışları, sektöre ve alana göre farklı şekilde üretilebilir.

Firmamız müşterilerinin istekleri doğrultusunda hdpe kollektör imalatı yapar. İhtiyaçlar doğrultusunda firmamız tarafından kollektör çizimi yapılıp projesi sunulur.

Kollektör imalatında polietilen borular tercih edilir. Firmamız tarafından imalatı yapılan kollektörler -50 ve +60 derece aralığında tam performansla çalışır.

Isı ve güneş ışığı gibi dış unsurlardan etkilenmeyen kollektörler, darbelere karşı ise tam mukavemet gösterir. Isıtma sistemleri, gaz sistemler ve su dağıtım sistemleri için oluşan kollektör ihtiyaçlarınız için firmamızdan randevu alınız.