PE Yangın Hidrant

PE yangın hidrant tedarik firması olarak olarak yangın hidrant fiyatları ve ek parçaları vanası, hortumu, montaj detayları ile yönetmeliğe uygun olarak hizmet veriyoruz.

Besi çiftliği, tahıl ambarı silo, benzinlik dolum tesisi, konut, dinlenme tesislerinde, sanayi sitesi, fabrika alanlarında kullanılan yangın hidrant hatlarını ekonomik fiyatlarla sıfırdan kurulumu, eskinin yenilenmesi, kırılan, çatlayn, bozulan, sızdıran hatların boru tamiri ve vana değişimlerini deneyimli ustalarımızla kuruyor, onarıyoruz.

Şehirlerde, olası yangınlarda, yangını söndürmek için gelen itfaiye ekiplerinin gerektiğinde yararlanması için su vanaları ya da muslukları yerleştirilir.

Su yetersizliği çeken itfaiyeler hortumlarını musluğa bağlayarak hizmetine devam eder.

Muslukların içindeki suyun her durumda kullanıma hazır olması önemlidir.

Özellikle kış aylarının sert geçtiği ve donma olaylarının sıkça yaşandığı bölgelerde PE yangın hidrant hatları kullanılır.

Çünkü PE borularından yapılan hatlarda donma görülmez. Don olayları sonunda musluklar zarar görmez. Çünkü PE boruları sıcaklıklardan etkilenmez.

PE borularının dış darbelere karşı dayanıklı olması da ayrı bir avantaj teşkil eder. Firmamız PE borularından yangın hidrant hatları imal eder.

Hatlar ile beraber PE vana ve PE flanş üretimi de yapılır. Her şartta kullanıma hazır musluklar için firmamızla bağlantı kurunuz.